Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18905631 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

 

 

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca zwww

www.kinder.pl

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Jarosławiu

Maria Nurowska: "Zabójca"

18-05-2017

W Tygodniu Bibliotek – 9 maja odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dorosłych w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jarosławiu.

 

Głównym tematem spotkania była książka jednej z najpopularniejszych polskich autorek – Marii Nurowskiej pt. „Zabójca”. Książka bardzo ciekawa, wciągająca, poruszająca trudne tematy, łączące w sobie powieść obyczajową z kryminałem. „Zabójca” to opowieść o miłości, przyjaźni, ukrytej zbrodni, zaufaniu i przewrotności losu. Joanna Padlewska – dziennikarka i reportażystka warszawskiego czasopisma, poznaje starszego od niej o 20 lat mężczyznę i z powierzonych jej zapisków więziennych, wtajemnicza się w jego przeszłość. Powstaje z tego nieautoryzowany artykuł, który wystawia ich znajomość na próbę. „Zabójca” to powieść pełna ludzkich dramatów, uczuć i emocji. Wszystkim Paniom Klubowiczkom książka bardzo przypadła do gustu. W spotkaniu DKK uczestniczyło 9 osób, które podczas dyskusji zgodnie stwierdziły, że to bardzo ciekawa powieść, skłaniająca do refleksji, godna polecenia.

 

Moderator DKK Barbara Reń

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: