Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
19301600 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

 

 

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca zwww

www.kinder.pl

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Hermanowej

Joanna Olech: "Poppintrokowie. Opowiadania z magią i dreszczykiem"

04-06-2017

Korzystając z pięknej pogody majowe spotkanie, (30 maja) dziecięcego Dyskusyjnego Klubu Książki w Hermanowej odbyło się na placu rekreacyjnym obok biblioteki.

 

Tym razem omawialiśmy książkę Joanny Olech pt. Popintrokowie. Opowiadania z magią i dreszczem. Jest to zbiór sześciu odrębnych opowiadań, przeznaczonych dla tych, którzy lubią wydarzenia dziwne a nawet magiczne. Książka choć opisuje sytuacje paranormalne, to również porusza takie kwestie jak; hejtowanie, prześladowanie słabszych kolegów, naśmiewanie się z ludzi starszych czy po prostu innych. Razem z uczestnikami spotkania doszliśmy do wniosku, że nie warto „nadskakiwać” tzw. topowym kolegom ponieważ prawdziwego przyjaciela częściej można znaleźć w gronie tych mniej popularnych. Zwróciliśmy też uwagę na to, iż nie chcielibyśmy, aby ktoś wyśmiewał naszych dziadków i babcie tylko dla tego, że nie wyglądają tak pięknie jak kiedyś. Książka choć z pozoru wydaje się kolejną pozycją o modnej obecnie magii i czarach daje nam do myślenia i uczy nas jak budować właściwe relacje z rówieśnikami i w ogóle z ludźmi, których spotykamy na swojej drodze.

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: