Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
19337016 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

 

 

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca zwww

www.kinder.pl

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Hermanowej

"Charlie i wielka szklana winda"

06-04-2017

28 kwietnia w bibliotece w Hermanowej odbyło się spotkanie dziecięcego Dyskusyjnego Klubu Książki. Podczas spotkania dyskutowaliśmy o książce R. Dahla "Charlie i wielka szklana winda".

 

Jest to bardzo zabawna książka opowiadająca przygody Charliego i jego rodziny oraz Pana Wonki , który jest szalonym wynalazcą . tym razem zabrał on rodzinę Charliego w kosmos swoją szklaną windą. Tam spotkali amerykańską ekspedycję, która chciała dotrzeć do kosmicznego hotelu. Pomogli amerykanom uciec niebezpiecznym plaźmiakom i bezpiecznie wrócili do fabryki czekolady. Na tym jednak nie kończą się ich przygody, ponieważ pan Wonka podaje dziadkom Charliego tabletki Wonka-Vita, które powodują zaburzenia wieku starszych państwa. Dyskutując nad książką dzieci zaśmiewały się z pomysłów nieobliczalnego Pana Wonki prowadzących do kuriozalnych sytuacji. Oprócz dobrej zabawy książka skłoniła dzieci do dyskusji na temat kosmosu , czy też możliwości podróży w czasie. Podczas spotkania dzieci czytały ulubione fragmenty, a także przygotowywały plakat z ilustracją książki Charlie i wielka szklana winda.

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: