Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
19301786 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

 

 

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca zwww

www.kinder.pl

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Chmielniku

Wielkie otwarcie!

04-11-2017

Pewnego razu z dziecięcych ust padło hasło: zróbmy sobie w Chmielniku klub! ZROBILIŚMY! A jakże! Mamy kolejną grupę lubiącą czytać książki, rozmawiać o nich, spędzać ze sobą czas.

 

Wielkie otwarcie nastąpiło 19 czerwca, grupa wybrała dla siebie nazwę: Loversi Książek. Podczas inauguracji uczestnicy określili czego oczekują od spotkań z książką, jakie mają być te czytane przez nich książki, jacy mają być wobec siebie nawzajem. Postawili również sprawę jasno jeśli chodzi o moderatorkę: prowadząca musi być fajna! To będzie najtrudniejsze zadanie, bo nie od dziś wiadomo, że dzieci są bacznymi obserwatorami i w kontaktach z nimi trzeba dawać z siebie wszystko. Jednakowoż złożyłam solenną obietnicę, że zrobię wszystko co w mojej mocy, aby te oczekiwania spełnić. Książki zostały rozdane, a więc zostaje tylko czytać i czytać, i przygotowywać się do pierwszej dyskusji…

 

Irena Szczypek moderatorka DKK dla dzieci w Chmielniku

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: