Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
19301841 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

 

 

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca zwww

www.kinder.pl

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Bukowcu

Spotkanie autorskie z Magdaleną Witkiewicz

26-10-2017

W dniu 25 października 2017 r. Klubowicze DKK w Bukowcu i Kolbuszowej oraz czytelnicy bibliotek mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu autorskim z Magdaleną Witkiewicz.

 

Pisarka ma na swoim koncie 19 bestselerowych, kobiecych, bardzo życiowych powieści. Z wykształcenia jest specjalistką od marketingu - absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego, Gdańskiego Studium Bankowości oraz Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menadżerów. Jak sama autorka mówi, pisze raz humorystycznie, raz poważnie i wzruszająco. Pisarka mieszka w Gdańsku z mężem, dwójką dzieci i kotem Puszysławem. Podczas spotkania opowiadała o debiucie literackim, o pisaniu książek, pomysłach, o bohaterach powieści, a także o swoim życiu. Mieliśmy okazję poznać jej wielkie poczucie humoru, niezwykłe ciepło i dystans do samej siebie. Pisarka potrafi tak autentycznie wykreować bohatera, że niektórzy czytelnicy czują się tak, jakby to właśnie o nich pisała. W 2008 roku wydała swoją pierwszą książkę pod tytułem "Milaczek" - wzbogaciły ją rysunki Henryka Sawki. W tym cyklu ukazały się jeszcze „Panny roztropne” i „Szczęście pachnące wanilią”. W kolejnych latach autorka napisała: „Opowieść niewiernej”, „Zamek z piasku”, „Pierwsza na liście”, „Po prostu bądź”, „Szkoła żon”, „Ballada o ciotce Matyldzie”, „Cześć, co słychać”, „Moralność pani Piontek”, „Pracownia dobrych myśli”. W tym roku czytelnicy doczekali się dwóch premier nowych powieści: „Czereśnie zawsze muszą być dwie” oraz „Ósmy cud świata”. W dniu wczorajszym pisarka przed przyjazdem do naszej biblioteki promowała wznowiony cykl książek dla dzieci o przygodach Lilki.

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: