Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
19656217 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

 

 

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca zwww

www.kinder.pl

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną

 

 


Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną zrealizowano w 2020 r. ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

 

DKK w Boguchwale

SPOTKANIE AUTORSKIE Z WOJCIECHEM JAGIELSKIM

28-11-2017

13 listopada Rezydencja Literacka w Boguchwale gościła Wojciecha Jagielskiego – cenionego reportera, korespondenta wojennego, pisarza, laureata wielu prestiżowych nagród.

 

Jeżdżąc przez 20 lat po świecie, Wojciech Jagielski obserwował i relacjonował konflikty zbrojne m.in. w Afganistanie, Czeczeni i Gruzji. Ten etap życia naszego gościa wzbudził największe zainteresowanie wśród uczestników spotkania. Odpowiadając na liczne pytania padające od publiczności, opowiadał jak wyglądała praca korespondenta wojennego. Z różnych względów Wojciech Jagielski musiał zamknąć ten rozdział i rozpocząć nowy, efektem czego są książki jego autorstwa, jak najbardziej godne polecenia, w których porusza problematykę konfliktów zbrojnych Afryki, Azji Środkowej, Kaukazu i Zakaukazia. Po zakończonym spotkaniu można było zakupić książki i zdobyć pamiątkowy autograf. Spotkanie odbyło się w ramach programu Dyskusyjnego Klubu Książki. Uczestniczyły w nim Klubowicze z DKK w Boguchwale i DKK w Lutoryżu a także czytelnicy  i  miłosnicy książek Wojcicha Jagielskiego.

 

Anna Grzebyk, Urszula Knutel

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: