Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
19337233 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

 

 

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca zwww

www.kinder.pl

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Bobrowej

Dobre maniery Cecylki Knedelek czyli o tym, że wypada wiedzieć co wypada” J

31-05-2017

Dnia 16 stycznia  w Bobrowej odbyło się spotkanie DKK dla dzieci na którym członkowie rozmawiali na temat książki pt „ Dobre maniery Cecylki Knedelek czyli o tym, że wypada wiedzieć co wypada” Joanny Krzyżanek.

 

...Dobrych manier nie można kupić ani w małym sklepiku na rogu ulicy, ani w supermarkecie. Nauczenie się ich nie jest tak proste jak zjedzenie marchewki, ale też nie jest tak trudne jak znalezienie igły w stogu siana..(.fragment z książki) Cecylka Knedelek i gąska Waleria przedstawiają nam jak w różnych sytuacjach wypada się zachować” czyli o tym, że wypada wiedzieć, co wypada” W książce jest kilkadziesiąt krótkich porad dotyczących odpowiedniego zachowania Z zabawnymi, kolorowymi ilustracjami z gąska Walerią w roli głównej. Przedstawionych jest wiele rożnych sytuacji np. po której stronie chodnika powinno się chodzić,co mówi się wieczorem na przywitanie i pożegnanie, kto komu pierwszy podaje rękę itp. Czytając książkę dzieci dowiedziały się co wypada, a co nie, to są bardzo ważne sprawy świadczące o kulturze osobistej człowieka. Członkowie zgodnie uznali że książka jest bardzo pouczająca, ciekawa oraz pomocna w nauce dobrych manier.

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: