Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
19315628 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

 

 

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca zwww

www.kinder.pl

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Błędowej Tyczyńskiej

Rafał Witek: „Zgniłobrody i Luneta Przeznaczenia”

10-10-2017

Rafała Witka DKK-owiczki z naszego klubu znają już całkiem nieźle. Tym razem przyszła pora na przeczytanie kolejnej książki jego autorstwa, a mianowicie: „Zgniłobrody i Luneta Przeznaczenia”.

 

Bohaterowie oczywiście są ciągle ci sami: Gabrysia Bzik i Nilson Makówka. Jednak historie, które ich spotykają, ciągle zaskakują. Tym razem muszą rozwiązać zagadkę pewnego nieznajomego, spotkanego przypadkiem któregoś dnia… pod mostem. Ani miejsce, ani też sytuacja nie powinny jednak zaskakiwać. Gabrysia i Nilson ciągle przecież znajdują się w jakichś dziwnych okolicznościach i z dziwnymi osobami. W związku z tym, czy pirat z zamierzchłych czasów, o imieniu Zgniłobrody, powinien nas dziwić? Raczej nie. A to w jaki sposób znalazł się w teraźniejszości? To jest właśnie zadanie dla Gabrysi i Nilsona. Rozwiązać zagadkę i znaleźć jakieś wyjście z zaistniałej sytuacji. Tutaj pomocna okaże się Luneta Przeznaczenia, a niebagatelną rolę odegra też pani Edyta. Jednak aby nie uprzedzać faktów, zapraszamy do przeczytania książki. Warto. Jak zawsze zresztą w przypadku Rafała Witka.

 

Agnieszka Wąsacz, moderator DKK w Błędowej Tyczyńskiej

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: