Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
19315662 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

 

 

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca zwww

www.kinder.pl

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Błędowej Tyczyńskiej

Spotkanie autorskie z Grzegorzem Kasdepke

10-10-2017

Co to znaczy… być w siódmym niebie, wpaść komuś w oko oraz czy gruba ryba – musi być gruba? Na te i wiele innych pytań najlepiej potrafi odpowiedzieć GRZEGORZ KASDEPKE. Autor wielu rewelacyjnych książek dla dzieci i młodzieży. I to właśnie Pana Grzegorza gościliśmy 28 września na spotkaniu autorskim.

 

Czekaliśmy na nie z niecierpliwością. Można powiedzieć, że ten autor był nam już trochę znany. Kilka Jego książek zostało przeczytanych w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki, niektóre opowiadania omawiane są w szkole, jeszcze inne czytane są w domu. Jednak spotkanie autorskie to coś wyjątkowego. Można poznać pisarza osobiście, porozmawiać, zadawać pytania… Pan Grzegorz nie zawiódł naszych oczekiwań. Całe spotkanie przebiegło w luźnej, wesołej, niezwykle sympatycznej atmosferze. Autor zaprezentował kilka swoich książek. Okazało się, że wiele z nich dzieci oczywiście znają. Nie obeszło się bez zabawnych opowieści. Pan Kasdepke opowiedział nam o początkach swojej przygody z pisaniem, o tym jak na tą decyzję zareagowali Jego rodzice, skąd czerpie inspiracje. Nasz gość chętnie i cierpliwie odpowiadał również na pytania dzieci. A tym nie było końca. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że dla Pana Grzegorza, nawet najdziwniejsze pytania, wcale nie są … dziwne. Wręcz przeciwnie, na wszystkie odpowiadał bardzo wyczerpująco i przyznał nawet, że niektóre z nich zapisuje w specjalnym notesie. Nigdy przecież nie wiadomo, co może przydać się do napisania kolejnej książki. To spotkanie będziemy wspominać jeszcze długo i z przyjemnością, a książki z autografem, na pewno będą temu sprzyjać. Spotkanie odbyło się w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki działającego w Bibliotece Publicznej w Błędowej Tyczyńskiej.

 

Agnieszka Wąsacz, moderator DKK w Błędowej Tyczyńskiej

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: