Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
19315634 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

 

 

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca zwww

www.kinder.pl

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Błędowej Tyczyńskiej

"Moje Anioły"

31-05-2017

„Moje Anioły” to książka napisana przez nastolatkę, jednak w swojej treści jest bardzo dojrzała. Właściwie nie ma się czemu dziwić. Ania – autorka książki jest dziewczyną chorą na nieuleczalną chorobę. Ta sytuacja sprawia, że na pewne sprawy patrzy inaczej niż jej rówieśnicy, co możemy zaobserwować w napisanych przez nią opowiadaniach. Marzeniem nastolatki było, aby to co pisała „do szuflady” wydać w formie książki. Marzenia się spełniają i to Ani na szczęście również się spełniło. My jako czytelnicy najbardziej na tym skorzystaliśmy, ponieważ teraz mamy na wyciągnięcie ręki wspaniałą książkę. Autorka opisuje w swoich opowiadaniach anioły, spotkania z nimi, porusza temat życia i śmierci, czasu spędzonego na ziemi oraz tego co nastąpi później, pisze o istocie życia, o zwykłych ludziach, ich problemach, chorobach z którymi się zmagają. Pisze o odpowiedzialności za to jak postępujemy, w jaki sposób żyjemy. Pomimo, że książka porusza trudne i mroczne tematy, to napisana jest w sposób pogodny, lekki, piękny. „Rozjaśnia ją szum anielskich skrzydeł”. Autorka pisze o cierpieniu, odchodzeniu z tego świata, jednak głęboko wierzy i nas również przekonuje do tego, że wszystko jest po coś, ma swój cel i sens. A wola Boża jest tutaj najważniejsza. Jest to wspaniała, wzruszająca książka, obok której nie można przejść obojętnie. Całości dopełniają ilustracje z aniołami w roli głównej. Były one inspiracją również dla naszych czytelniczek, które postanowiły stworzyć własne ilustracje do wybranych opowiadań. Uważamy, że powinna to być obowiązkowa pozycja dla każdego czytelnika.

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: