Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
19315584 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

 

 

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca zwww

www.kinder.pl

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Błędowej Tyczyńskiej

Dorota Suwalska: "Znowu kręcisz, Zuźka!"

21-03-2017

„Znowu kręcisz, Zuźka!” to książka idealna na poprawę nastroju. Wesoła, lekka, przyjemnie się ją czyta, a przecież o to właśnie chodzi. Mamy czerpać przyjemność z obcowania z książką. Po całym dniu w szkole, czy w przypadku dorosłych w pracy dobrze sięgnąć po taką właśnie pozycję. Spora dawka humoru w połączeniu z milionem niesamowitych pomysłów głównej bohaterki Zuzi, każdemu poprawi nastrój. Spowoduje, że poczujemy się lepiej. Zuzia mieszka z rodzicami i młodszym bratem w Brzezinie. Rodzice postanowili przeprowadzić się do tej miejscowości, ponieważ chcieli zamieszkać na wsi, z dala od miejskiego zgiełku. Okazuje się jednak, że na ten sam pomysł „ wpadła chyba połowa Warszawy”, czym rodzice nie są oczywiście zachwyceni. W przeciwieństwie do Zuzi, która chce mieć jak najwięcej koleżanek i kolegów. Jej największym marzeniem jest jednak to, aby w domu naprzeciwko zamieszkała rodzina z dziećmi. Najlepiej z chłopcem i dziewczynką, w wieku Zuzi i jej brata. Pewnego dnia marzenie się spełnia. Od tej pory, do zwariowanych przygód szkolnych dochodzą jeszcze te rodzinne i koleżeńskie. W książce cały czas coś się dzieje. Nie ma ani chwili na nudę. Jest wesoło, wartka akcja, niesamowite przygody. Świetna książka dla dzieci, a także ich rodziców.

 

Agnieszka Wąsacz Moderator dziecięcego DKK w Błędowej Tyczyńskiej

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: