Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18887457 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca zwww

Współpraca z

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpraca z

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Żyrakowie

Olga Rudnicka: "Cichy wielbiciel"

14-04-2016

Dnia 11.04.2016 r. odbyło się kolejne spotkanie członków DKK w GBP w Żyrakowie, na którym dyskutowaliśmy o książce Olgi Rudnickiej pt. „ Cichy wielbiciel”. Opowiada ona historie młodej dziewczyny Julii, która pewnego dnia niespodziewanie otrzymuje kwiaty od cichego wielbiciela. Kolejne dowody uczucia takie jak wiadomości, prezenty powoli wywołują u dziewczyny przerażenie zwłaszcza, że nie wie kim może być osoba, która ją prześladuje. Dziewczyna otrzymuje pomoc od najbliższych, którzy pomimo wcześniejszego bagatelizowania całej sprawy, wspierają ją i razem z nią szukają sposobu na to jak pozbyć się stalkera. Cała sytuacja jest dla niej i jej otoczenia wyjątkowo trudna, gdyż wszystkie zachowania mężczyzny, który ją prześladuje wiążą się z udręczeniem, uporczywym nękaniem co wywołuje zarówno u niej jak i wśród jej najbliższych poczucie zagrożenia i strachu. W przypadku głównej bohaterki historia kończy się szczęśliwie. Po wielu staraniach udaje się zniechęcić prześladowcę. Dyskutując nad historią Julii członkinie DKK stwierdziły, iż nękanie jest zagrożeniem przed którym nie można się uchronić i które może spotkać każdą osobę. Dlatego warto wiedzieć czym jest stalking i jakie są skuteczne sposoby walki z nim, a książka „ Cichy wielbiciel” w sposób przejmujący i trzymający w napięciu opisuje to zjawisko. Serdecznie polecamy !

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: