Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18885402 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca zwww

Współpraca z

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpraca z

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Zabratówce

„Czerwona królowa”

02-09-2016

Wakacje, a nam się czytać chce. Tym razem wybór padł na cykl fantasy " Czerwona Królowa" i "Szklany miecz”. Jest to gatunek literatury najbardziej preferowany przez grupę ‘I like it”. Oto jak serię zrecenzowała jedna z członkiń DKK - Karolina.

"Czerwona królowa" to bardzo popularna seria młodzieżowa. Zachęcone pozytywnymi opiniami czekałyśmy z niecierpliwością aż pojawi się w bibliotece. Pierwsza część wywarła na nas pozytywne wrażenie, spodobał nam się świat wykreowany przez autorkę i różnorodni bohaterowie. Fabuła może nie jest zbyt oryginalna, ale książka napisana jest ciekawie i przyjemnie się ją czytało. Niestety druga część zawiodła nasze oczekiwania. Historia przedstawiona w "Szklanym mieczu" nie trzyma poziomu poprzedniczki, a główna bohaterka jest niezwykle irytująca. Seria "Czerwona królowa" nie jest zła, ale na najwyższe noty nie zasługuje."

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: