Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18885947 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca zwww

Współpraca z

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpraca z

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Zabratówce

Grzegorz Gortat: "Ewelina i Czarny Ptak"

02-09-2016

Mała dziewczynka Ewelina pewnego dnia traci matkę, a ojciec który wyjechał w interesach nie daje znaku życia. Ewelina pozostaje zupełnie sama, ale dziedziczy po rodzicach duży majątek, którym będzie mógł rozporządzać jej opiekun. Dyrektorka sierocińca, adwokat, lekarz ostrzą sobie zęby na te pieniądze, lecz bynajmniej nie zależy im na szczęściu dziecka, jedyny ich cel to zdobyć spadek. Mała spadkobierczyni ma jednak prawo w ciągu siedmiu dni podjąć decyzję kogo wybierze na swojego opiekuna. I właśnie w ciągu tego tygodnia nieżyczliwi jej ludzie dopuszczają się wielu niegodziwości wobec niej aby wpłynąć na jej decyzję. Jednakże nie wszyscy bohaterowie tej powieści to źli ludzie i na ich czasami magiczną pomoc mała dziewczynka może zawsze liczyć… Członkowie DKK nie wystawili tej wysokich ocen, ale ze względu na magię, niewyjaśnione zdarzenia, atmosferę grozy z jaką się spotkali czytając utwór Grzegorza Gortata uznali tę pozycje za bardzo ciekawą. Być może kolejni czytelnicy znajdą w niej to czego dotąd bezskutecznie szukali. A jeśli ktoś szuka mrocznego klimatu i niepokojących zdarzeń to polecamy tę powieść z pewnością.

Irena Szczypek Moderator DKK dla dzieci w Zabratówce

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: