Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18885709 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca zwww

Współpraca z

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpraca z

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Zabratówce

Agnieszka Grzelak: "Herbata szczęścia"

09-05-2016

DKK i "Herbata szczęścia"

 Kolejna książka czytana przez klubowiczki to "Herbata szczęścia" Agnieszki Grzelak. Do takiego tytułu nieodzowny był słodki dodatek, o który, w postaci mufinek postarała się Karolina. Karolinie również zawdzięczamy zrecenzowanie tejże książki, mając nadzieję, że z przyjemnością po nią sięgniecie. Jednocześnie zapraszamy chętnych do dyskusji na nasze spotkania, bo jak można zobaczyć na zdjęciach dają dużo radości. "Herbata szczęścia" to pierwsza część cyklu Blask Corredo autorstwa Agnieszki Grzelak. W książce poznajemy Szklarkę - utalentowaną artystkę, malującą na szkle. Dostaje ona nietypowe zlecenie, ma namalować roślinę zwaną herbatą szczęścia. Problem w tym, że nikt nie wie jak ona wygląda. Szklarka, aby zdobyć informacje o tajemniczej roślinie wybiera się na Wyspę Sierot, na której spędziła swoje dzieciństwo pod okiem groźnych instruktorek. Przy okazji dziewczyna odkrywa prawdę o swojej przeszłości, która nieodwracalnie odmienia jej życie. Opowieść o przygodach Szklarki przeplata się z opowieścią o przygodach hrabiego Scabera Seduna. Aby odwlec w czasie swój ślub oraz spokojnie zastanowić się nad przyszłością dołącza on do wyprawy na egzotyczną wyspę Nut, gdzie podobno rośnie legendarna herbata szczęścia. Książkę czyta się szybko i przyjemnie. Historia Szklarki jest bardzo ciekawa i pełna tajemnic, ciężko oderwać się od lektury. Pani Grzelak świetnie wykreowała piękny baśniowy świat i ciekawych bohaterów. Książkę bardzo polecam fanom fantastyki i nie tylko.”

Zrecenzowała Karolina Sroka

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: