Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18552335 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca zwww

Współpraca z

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpraca z

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Stalowej Woli

Spotkanie z Grażyną Bąkiewicz

27-06-2016

17 czerwca młodzieżowy DKK gościł pisarkę Grażynę Bąkiewicz. Przed rozpoczęciem spotkania pisarka udzieliła wywiadu Telewizji Kablowej Stella. Pani Grażyna opowiadała o tym co skłoniło ją pisania, jakie były początki jej twórczości i dlaczego tak chętnie tworzy historie dla młodych czytelników. Mówiła, że jednym ze sposobów radzenia sobie z emocjami jest pisanie o nich. W swoich pisanych historiach autorka zawsze znajdowała pozytywne rozwiązania. Zaprezentowała też kilka swoich książek. Biorący udział w spotkaniu członkowie DKK, uczniowie PSP nr 3 i PSP nr 7 wraz z nauczycielami oraz czytelnicy Biblioteki zainteresowani tematyką spotkania zadawali pytania dotyczące bohaterów i prawdziwych zdarzeń, które inspirowały autorkę. Na zakończenie spotkania uczestnicy mieli możliwość zakupienia książek Grażyny Bąkiewicz i otrzymania autografu z dedykacją. Spotkanie odbyło się w ramach projektu DKK.

 Relacje ze spotkań ukazały się na stronie internetowej Biblioteki, w tygodniku „”Sztafeta” (tekst w załączniku) i Telewizji Kablowej Stella (http://www.tvkstella.pl/video.php?id=ik_210616).

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: