Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18503099 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca zwww

Współpraca z

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpraca z

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Ropczycach

Małgorzata Gutowska-Adamczyk: "Róża z Wolskich"

17-05-2016

Spotkanie w Dyskusyjnym Klubie Książki 15 kwietnia poświęcone było powieści Małgorzaty Gutowskiej - Adamczyk, autorki, którą będziemy gościć w naszej bibliotece 17 maja o godzinie 17.00 na spotkaniu autorskim. Róża z Wolskich. Podróż do miasta świateł to powieść ciekawie zbudowana, ponieważ fabuła rozgrywa się równocześnie w dwóch czasach i miejscach - dziewiętnastowiecznym Paryżu oraz współcześnie w Polsce. Klubowiczki zgodnie przyznaly, że czytając książkę przenosiły się wyobraźnią do miasta, ktorego już w takich realiach nie można zobaczyć i przeżywały perypetie intrygującej bohaterki z wypiekami na twarzy . Małgorzata Gutowska - Adamczyk należy obecnie do najpopularniejszych polskich pisarek współczesnych, tym bardziej cieszymy się i niecierpliwie oczekujemy na jej spotkanie z Czytelnikami, na które serdecznie zapraszamy.

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: