Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18502690 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca zwww

Współpraca z

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpraca z

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Ropczycach

Maria Nurowska: "Drzwi do piekła"

26-02-2016

26 lutego odbyło się kolejne ze spotkań w Dyskusyjnym Klubie Książki , który działa przy wypożyczalni dla dorosłych od 2007 roku. Tym razem omawialiśmy książkę Marii Nurowskiej Drzwi do piekła. Ta mroczna, przygnębiająca powieść opowiada o życiu w więzieniu dla kobiet, w którym znalazła się zdolna pisarka po zastrzeleniu swojego męża. Jest to jak do tej pory najodważniejsza książka Nurowskiej, nie brakuje w niej opisów brutalnych i perwersyjnych scen, jakich dopuszczają się więźniarki. To więzienie jest miejscem, w którym na pewno nikt nie chciałby się znaleźć. Klubowiczki zgodnie przyznały, że omawiana powieść to wartościowa pod względem literackim lektura, jednak nie odważyły by się jej podarować nikomu w prezencie.

A. Szela

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: