Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
19270646 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca zwww

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpraca z

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Przeworsku

Khaleda Hosseini : "I góry odpowiedziały echem"

01-04-2016

Na marcowym spotkaniu naszego klubu rozmawiałyśmy o książce Khaleda Hosseini "I góry odpowiedziały echem". Jest to wspaniała, choć dramatyczna opowieść o losach rodziny przedstawiona na tle wydarzeń politycznych Afganistanu. Historia rodzeństwa bardzo się kochajacego, które zostaje w brutalny sposób rozdzielone w dzieciństwie. Staje sie tak na skutek decyzji, którą podejmuje ich ojciec - musi sprzedać jedno z dzieci aby utrzymać resztę swojej rodziny. Rozdzieleni żyją w zupełnie innych światach - Abdullach nadal z ojcem w biedzie, natomiast mała Pari adoptowana przez zamożnych ludzi opływa w dostatki i powoli zapomina o wcześniejszym życiu. Jednak gdzieś w zakamrkach podświadomości czuje, że coś jej umyka i czegoś brakuje. Brat jej natomiast cały czas o niej pamieta, jego całe życie jest wspomnieniem o niej. Po wielu, wielu latach jako dojrzali i bardzo doswiadczeni przez los ludzie spotykaja się.To bardzo wzruszajaca historia o miłości, zdradzie i trudnych wyborach życiowych. Czytelniczki DKK zachęcają do jej przeczytania.

Urszula Ferenc

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: