Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18502701 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca zwww

Współpraca z

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpraca z

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Oleszycach

Lisa Genova: "Kochając syna"

24-08-2016

Podczas spotkania w dniu 28.07.2016 r. omawiana była książka Lisy Genova "Kochając syna". To trudna, a zarazem piękna i mądra powieść. Autorka porusza w niej temat autyzmu. Przeplatając spostrzeżenia matki na temat choroby syna, stara się zagłębić w myśli chłopca. Lisa Genova stara się nam przybliżyć mechanizm działania umysłu chorego, jak i jego ciała. Tym właśnie wywołuje niesamowitą burzę emocji. Przede wszystkim jest to powieść o najpiękniejszej i najczystrzej miłości matki do syna. Płynie z niej nauka o zaufaniu, przebaczaniu, sile przyjażni i o szukaniu Boga. Życie należy brać takie jakie jest. Akceptować je i cieszyś się tym,co się ma. Podczas dyskusji wszyscy stwierdzili, że książka wstrząsnęła każdym do głębi i dała piękną pouczającą lekcję żeby nie zamykać serca na miłość, bo to właśnie ona czyni nas szczęśliwymi i lepszymi.

Ewa Kaczmarczyk

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: