Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18517494 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca zwww

Współpraca z

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpraca z

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Oleszycach

Agnieszka Lingas-Łoniewska: "Skazani na ból"

21-08-2016

"Skazani na ból" Agnieszki Lingas- Łoniewskiej to jedna z lepszych książek którymi zainteresowały się klubowiczki na spotkaniu DKK w dniu 28.04.2016 roku.

 

Autorka wspaniale zagrała tu na uczuciach czytelnika, wywołując uśmiech jak i wyciskając łzy. Bohaterowie to młodzi ludzie z różnych środowisk. Dzieli ich wszystko. Amelia, dziewczyna z dobrego domu, cicha, skromna, żyjąca pod dyktando rodziców. Aleks jest skinheadem, który ma swoje chore ideały oraz bezlitosne niszczenie i tępienie "brudasów". Przypadkowe spotkanie tych dwojga, to coś co nie powinno sie zdarzyć. A jednak rodzi się między nimi miłość i walka o zaakceptowanie środowisk w których żyją. "Skazani na ból" to książka pełna bólu, nienawiści i agresji. To historia trudnej miłości która pojawia się na chwilę, a zabiera całe życie. Każda uczestniczka spotkania bardzo przeżyła historię tych młodych bohaterów , każda miała łzy na wspomnienie zakończenia powieści.

Ewa Kaczmarczyk

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: