Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18529027 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca zwww

Współpraca z

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpraca z

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Nowej Sarzynie

Spotkanie z Pawłem Beręsewiczem

04-10-2016

28 września odbyło się w spotkanie z Pawłem Beręsewiczem, autorem licznych książek dla dzieci i młodzieży, poetą, tłumaczem i leksykografem.

 

Pisarz przybył na zaproszenie działającego w bibliotece Dyskusyjnego Klubu Książki dla Młodzieży. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas V i VI ze Szkoły Podstawowej w Nowej Sarzynie oraz klasa V z Sarzyny, pod opieką nauczycielek. Paweł Beręsewicz krótko opowiedział o sobie i swojej pracy. Zaprezentował przy tym imponujący dorobek literacki. Następnie zaprosił młodzież do dyskusji o książkach. Wspaniale nawiązał kontakt z młodą widownią, skracając dystans i proponując rozmowę „przy herbatce”. Zachęcał do czytania swoich powieści. Szczególnie polecał następujące tytuły: „Tajemnica człowieka z blizną”, „Noskawery”, ”Jak zakochałem Kaśkę Kwiatek” i ”Więcej niż klub”. W drugiej części spotkania uczestnicy zasypali go wręcz pytaniami o ulubione książki, muzykę, podróże i zainteresowania. Na wszystkie, nawet trudne pytania odpowiadał bardzo chętnie.

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: