Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18552433 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca zwww

Współpraca z

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpraca z

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Nagoszynie

Baśniowa Noc z Andersenem

26-04-2016

Jest taka jedna jedyna noc w roku, którą warto spędzić w Bibliotece. W tą noc Biblioteka tętni życiem do późnych godzin nocnych, a między regałami można spotkać śpiące dzieci... To Noc z Andersenem - międzynarodowa akcja promująca czytanie, organizowana z okazji Dnia Książki Dziecięcej oraz rocznicy urodzin Hansa Christiana Andersena. Biblioteka Publiczna w Nagoszynie już po raz piąty 1 kwietnia 2016 roku zaprosiła dzieci wraz z Dyskusyjnym Klubem Książki dla dzieci, na pełną magii, atrakcji i niespodzianek Noc z Andersenem - międzynarodową, cykliczną imprezę. Na tę Noc z Andersenem przybyli radny wsi Nagoszyn Krzysztof Grzyb z żoną Moniką, Pani Wanda Bielawa, Pani Agnieszka Delong - nauczyciel z ZSP w Nagoszynie. Uczestnicy Nocy z Andersenem mieli okazję zobaczyć spektakl teatralny grupy Arte-Re z Krakowa pt.,,Czerwony Kapturek”. Młodzi czytelnicy przeżyli pełną zaskakujących wydarzeń „Baśniową Noc z Andersenem” . Nie zabrakło także wspólnych zabaw gier i konkursów, zabaw ruchowych i quizów. Nocowanie wśród książek sprawiło dzieciom ogromną frajdę i radość. Spotkanie „Noc z Andersenem" po raz kolejny znakomicie się udało i dostarczyło najmłodszym wielu niezapomnianych wrażeń. Dziękujemy rodzicom za pomoc i zangażowanie w Baśniową Noc z Andersenem, a wszystkim młodym czytelnikom dziękujmy za wspaniałą zabawę i wspólnie spędzony czas.

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: