Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18887564 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca zwww

Współpraca z

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpraca z

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Nagoszynie

Małgorzata Strękowska - Zaremba: "Kłopoty z cyferkami"

27-05-2016

Dnia 18 maja 2016 r spotkali się Klubowicze Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci, na którym omawiano książkę Małgorzaty Strękowskiej- Zaremby pt.,, Kłopoty z cyferkami”. O, rety! Niesforne cyferki uciekły ze szkolnej klasy! Psocąc nieustannie wpadają w tarapaty. Pies Hektor znowu ma ręce pełne roboty, a my dzięki temu poznajemy cyferki i z niczym ich już nie pomylimy! Polecamy, tę książkę super jest napisana dla dzieci którzy poznają cyferki . Dlaczego więc polecamy? Bo to opowiadania o zagubionych plastelinowych cyferkach, których dzielnie szuka pies detektyw, na końcu każdego opowiadania bawimy się w lepienie z plasteliny danej cyferki i jest to naprawdę fajny sposób uczenia dziecka cyferek przez zabawę. Fabuła tez ciekawa i gdyby nie te kulawości to książka byłaby naprawdę świetna. Dopóki więc dziecko samodzielnie nie czyta można łagodzić podczas czytania pewne toporności a efekt jest naprawdę fajny. Warto przeczytać!!!

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: