Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
19947721 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca zwww

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpraca z

Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną

 

 


Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną zrealizowano w 2020 r. ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

Przeszłość w pamiątkach ukryta

Academica - Cyfrowa Biblioteka Publikacji Naukowych

System informacji prawnej Legalis

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich

Zapytaj bibliotekarza

 

DKK w Lubeni

"Tease", "Czerwone jak krew"

14-07-2016

We wtorkowe popołudnie 28 czerwca ,,opętane czytaniem'' spotkały się w lubeńskiej książnicy na ,,obradach'' młodzieżowego DKK. Miały zamiar w końcu obsmarować jakąś książkę, ale nie udało im się to, ponieważ pozycje jak zwykle były naprawdę świetne. Jako pierwsza ,,pod nóż'' poszła powieść Amandy Maciel pt. ,,Tease''. Porusza ona trudny temat, jakim jest prześladowanie wśród młodzieży a jej treść została oparta na prawdziwych wydarzeniach. Jest napisana z perspektywy prześladowczyni, która w pewnym sensie sama stała się ofiarą. Czyta się ją ciężko, ale naprawdę warto zastanowić się nad jej treścią i wyciągnąć odpowiednie wnioski. Następnie omówiona została druga z książek - ,,Czerwone jak krew'' Salli Simukki. Powieść urzekła wszystkie czytelniczki wartką akcją oplecioną nutą tajemniczości. Jednogłośnie stwierdzono, iż główna bohaterka jest świetnym przykładem no to, że siły nie mierzy się ilością mięśni, lecz umiejętnością radzenia sobie w każdej, nawet całkowicie beznadziejnej sytuacji. Do samego końca trzymała w napięciu, jednocześnie rozbawiając i intrygując. Serdecznie polecamy obie powieści i gwarantujemy, że czas spędzony z nimi nie zostanie zmarnowany.

Sylwia & Zuzia

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: