Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18517350 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca zwww

Współpraca z

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpraca z

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Lubeni

Spotkanie z Olgą Rudnicką

19-05-2016
Spotkanie z p. Olgą Rudnicką – młodą autorką za Śremia, które miało miejsce podczas Tygodnia Bibliotek, przybliżyło nam postać i twórczość pisarki. Licznie przybyłej publiczności gość nasz zdradzał tajniki powstawania swoich książek. Pani Olga Rudnicka bardzo szybko nawiązała kontakt z uczestnikami spotkania żywiołowo opowiadając o sobie, swojej pracy i pasjach. Podkreślała jak ważna w Jej życiu jest literatura. Opowiedziała o początkach swojej kariery pisarskiej, inspiracjach literackich oraz pierwowzorach postaci, które kreuje w swoich powieściach, a także o współpracy z wydawnictwami. Zachwyciła nas poczuciem humoru, dystansem do swojej osoby, ogromem pozytywnych emocji jakie przekazuje słuchaczom i czytelnikom jak również otwartością. Twórczość pani Olgi zainspirowała uczestników do sięgnięcia po książki Jej autorstwa. Spotkanie organizowane było we współpracy z Instytutem Książki w ramach Dyskusyjnych Klubów Książki. Uczestniczyli w nim członkowie Klubu oraz czytelnicy. Oprac. Wiesława Piekarz DKK Lubenia.
Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: