Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18505856 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca zwww

Współpraca z

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpraca z

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Lubeni

"Natalii 5", "Drugi przekręt Natalii"

02-05-2016

Podczas kwietniowego spotkania DKK dyskusja oscylowała wokół treści książek Olgi Rudnickiej „Natalii 5”” i „Drugi przekręt Natalii”. To zabawne opowieści , z nutką kryminalną w tle. Pięć obcych sobie kobiet nagle staje się siostrami. Pięć nieprzeciętnych temperamentów i jedna willa. Co z tego mogło wyniknąć jak nie kłopoty… . Wiele ciekawych zwrotów akcji i świetnie odmalowane charaktery. Wprawdzie na początku tomu I krótki wstęp w ramach zapoznania z owymi pięcioma siostrami wprowadził nieco mętliku do głowy. „…Nawet przy tym początkowym chaosie bardzo zżyłam się z bohaterkami i razem z nimi przeżywałam wydarzenia” – podkreślała jedna z koleżanek. Zgodne byłyśmy w odczuciach, iż przyjemniejszą propozycją okazał się tom II – „Drugi przekręt Natalii” - może dlatego, że teraz wiedziałyśmy czego się spodziewać, a i zachowanie sióstr nie wzbudzało już takiego zamieszania jak wcześniej. Podobała nam się lekkość fabuły. Tyle zabawnych momentów, nieprzewidzianych sytuacji, różnych charakterów. „Opowieści te mają w sobie "coś" – podkreślały Panie - taki humor, który gwarantuje, że czytając śmiejemy się sami do siebie”. Lektury polecamy każdemu, kto lubi literaturę pogodną, wesołą. W ocenie koleżanek do odstresowania i chwilowej rozrywki pozycje znakomite.

Oprac. Wiesława Piekarz DKK Lubenia

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: