Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
17934914 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpraca z

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Lubeni

Agnieszka Lingas-Łoniewska: "Brudny świat"

22-03-2016

Ostatnio czytaną i omawianą w DKK była książka Agnieszki Lingas-Łoniewskiej  „Brudny świat”.
Na jej kartach opowiedziana jest historia o miłości Kati i Tommy’ego. Ale nie tylko. To jedna z ciekawszych książek z serii romans/ sensacja w jednym. Autorka niezwykle interesująco zestawiła tu pozbawionego emocji i traktującego kobiety przedmiotowo postać pozornie „pustego” rockmana z wrażliwą autorką tekstów mającą za sobą traumatyczną przeszłość. „Brudny świat” pokazuje jaki brudny może okazać się świat. To książka pełna emocji które wylewają się z każdej strony. To też książka  szybkiej akcji. „Brudny świat” opowiada o miłości, głęboko skrywanych sekretach, a także mediach - które potrafią skrzywdzić każdego w poszukiwaniu sensacji. Autorka opowiada o ludziach, którzy próbują uwolnić się od złych życiowych doświadczeń. Ukazuje  ich losy przez pryzmat, jak się okaże tragicznych i zagmatwanych zdarzeń. Panie nie spodziewały się tak tragicznego zakończenia. W naszej opinii książka Agnieszki Lingas-Łoniewskiej warta jest przewertowania i zostawia w pamięci głęboki ślad po sobie skłaniając też  do refleksji.

W tym samym dniu z okazji Dnia Kobiet dla Pań przygotowana została także niespodzianka – pokaz „Aloes w kosmetyce – właściwości i zastosowanie” połączony z warsztatem nauki makijażu. 
Dla spotkania zarezerwowałyśmy dłuższy czas jak zwykle, aby najpierw porozmawiać o treści czytanej lektury a później posłuchać co mieli do powiedzenia i zaproponowania nasi goście.  
 
Oprac. Wiesława Piekarz
DKK Lubenia
Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: