Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18552466 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca zwww

Współpraca z

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpraca z

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Lubaczowie

Carol Rifka Brunt: "Powiedz wilkom, że jestem w domu"

30-05-2016

We wtorek 24 maja 2016 roku odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Omawianą przez nas lekturą była książka pt. „Powiedz wilkom, że jestem w domu”. Jest to debiutancka powieść pisarki Carol Rifki Brunt, która od razu podbiła serca czytelników. Książka właściwie adresowana jest do młodzieży, jednak przez tematy jakie porusza w niej autorka przypadnie do gustu również bardziej dojrzałym czytelnikom. W książce ukazane zostały zaburzone relacje rodzinne, które doprowadzały do ciągłych kłótni i nieporozumień. Zaburzona wizja miłości June do chorego na AIDS wuja Finna, złe relacje między siostrami znajdują pod koniec książki pomyślne rozwiązanie. Przytoczone tutaj przykłady to jedynie cząstka tego czym żyją bohaterowie powieści. Uznałyśmy książkę za godną przeczytania.

Moderator : Elżbieta Jagodzińska

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: