Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18483953 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca zwww

Współpraca z

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpraca z

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Łańcucie

Spotkanie z Olgą Rudnicką

18-05-2016

Spotkanie, 10 maja, rozpoczęło się i zakończyło uśmiechami, a nierzadko przeplatane było salwami śmiechu, ponieważ Olga Rudnicka posiada doskonałe poczucie humoru, które porwało wszystkich zebranych, przez co wytworzył się naprawdę przyjemny nastrój. Spotkanie już od samego początku przybrało luźny wręcz przyjacielski charakter. Pani Olga dała się poznać jako przesympatyczna osoba ze wspaniałym talentem krasomówczym. Autorka opowiadała o początkach swojej pisarskiej drogi oraz obowiązkach autora. Pokrótce opisała swoje książki i powiedziała, co zainspirowało ją do ich napisania. Przedstawiła przy tym szczegóły pisania i wydawania książki, blaski i cienie bycia rozpoznawalną oraz opowiedziała co ją relaksuje i jak lubi spędzać czas. Z racji tego, że słuchaczami w większości byli uczniowie, Pani Olga zdradziła również kilka szczegółów ze swoich szkolnych lat. To spotkanie na pewno na długo pozostanie w pamięci osób, które w nim uczestniczyły i z pewnościa przysporzy Oldze Rudnickiej kolejną, wierną grupę fanów.

My ze swojej strony polecamy książki Olgi Rudnickiej dostępne w naszej bibliotece (http://bit.ly/OlgaRudnickaMBPłańcut) i zachęcamy do udziału w innych spotkaniach z pisarzami!

Edyta Bartman

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: