Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18497996 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca zwww

Współpraca z

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpraca z

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Łańcucie

Spotkanie z Małgorzatą Wardą

18-05-2016

W środę, 11 maja 2016 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łańcucie odbyło się spotkanie autorskie w ramach DKK dla Dorosłych z Małgorzatą Wardą. Podczas spotkania Autorka niezwykle zajmująco opowiadała o początkach swojej przygody z piórem, kiedy już jako mała dziewczynka pisywała opowiadania. Jak powiedziała, od zawsze wiedziała, że zostanie pisarką a studia na wydziale rzeźby świadczą tylko o jej wszechstronnych zdolnościach. Pani Małgosia przez całe spotkanie prowadziła dialog z publicznością, co jeszcze bardziej uatrakcyjniło środowe popołudnie. Dowiedzieliśmy się m.in. czym inspiruje się Autorka szukając tematów do swoich kolejnych powieści, jak wygląda na co dzień jej warsztat pracy, zdradziła nam kulisy powstania kilku książek. Pani Małgosia jest niezwykle ciepłą i sympatyczną osobą i szkoda, że spotkanie tak szybko minęło. Na zakończenie czytelnicy mogli zakupić książki autorstwa Małgorzaty Wardy i otrzymać autograf od pisarki. Nie obyło się oczywiście od wspólnych zdjęć, które z pewnością będą dla naszych czytelników rewelacyjną pamiątką tego wieczoru.

Dziękujemy Pani Małgosiu za mile spędzone chwile i oczywiście zapraszamy jeszcze raz do Łańcuta

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: