Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18512451 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca zwww

Współpraca z

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpraca z

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Łańcucie

Agnieszka Lingas-Łoniewska: "Skazani na ból"

29-04-2016

22 kwietnia 2016 roku na spotkaniu DKK dla Dorosłych klubowiczki dyskutowały o książce Agnieszki Lingas-Łoniewskiej „Skazani na ból”. Jest to poruszająca opowieść o sile miłości dwojga młodych ludzi – Amelii i Aleksa. O miłości trudnej, bolesnej, ale o ogromnej sile przebicia. O miłości prawdziwej – takiej, która przezwycięży wszelkie przeciwności losu. Główni bohaterowie to osiemnastoletnia Amelia – dziewczyna z dobrego domu i Aleks - dwudziestoletni skinhead – wierny swej ideologii, nie uznający żadnych zasad i granic. Czy Amelia powinna walczyć o tę miłość? Czy Aleks wybierze w końcu właściwą drogę w życiu? I czy poświęcenie i ból warty jest tej miłości? Tego drodzy czytelnicy dowiecie się sięgając po książkę Agnieszki Lingas – Łoniewskiej „Skazani na ból”.

Tę książkę naprawdę warto przeczytać.

Gorąco polecamy! Beata Lęcznar

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: