Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18879168 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca zwww

Współpraca z

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpraca z

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Łańcucie

Agnieszka Lingas-Łoniewska: "Piętno Midasa"

24-11-2016

18 listopada na spotkaniu DKK dla Dorosłych nasze klubowiczki dzieliły się wrażeniami po przeczytaniu książki Agnieszki Lingas-Łoniewskiej "Piętno Midasa". Jakub Rojalski, przystojny pasjonat fotografii i Karolina Linde, szefowa wydziału śledczego wrocławskiej policji. Piękna pani inspektor i tytułowy Midas pewnego dnia spotykają się i od tej pory życie tych dwojga diametralnie się odmienia. Każdą kartkę tej powieści śledzimy z ogromnym zapałem i rosnącym zaciekawieniem. Według nas jest to znakomite połączenie romansu z mrocznym i ciężkim kryminałem. Autorka w swojej książce zawarła mnóstwo emocji i niezwykłych doznań. Ponadto intrygująca fabuła i perfekcyjny warsztat pisarski pani Agnieszki powodują, że niełatwo się nam oderwać choćby na momemt od czytania. Czy zwycięży miłość, czy też może rozsądek pani inspektor? "Niebo gwieździste nade mną a prawo moralne we mnie". To ty drogi czytelniku zdecydujesz, jakie zakończenie będzie właściwe i lepsze dla Karoliny i Jakuba.

 

Beata Lęcznar

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: