Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
19970942 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca zwww

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpraca z

Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną

 

 


Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną zrealizowano w 2020 r. ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

Przeszłość w pamiątkach ukryta

Academica - Cyfrowa Biblioteka Publikacji Naukowych

System informacji prawnej Legalis

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich

Zapytaj bibliotekarza

 

DKK w Kolbuszowej

Joanna Jodełka: "Kryminalistka"

02-11-2016

Marcowe spotkanie w kolbuszowskim DKK przebiegło bardzo burzliwie, a to za sprawą nietypowo zbudowanej fabuły powieści Joanny Jodełki „Kryminalistka” Już sam tytuł jest dwuznaczny. Główna bohaterka o imieniu Joanna jest autorką kryminałów i to właśnie ona dopuszcza się zbrodni - zwyczajna kryminalistka. Jej mąż jest autorem bardzo popularnych poradników psychologicznych. Będąc psychologiem nie zauważa potrzeb ani problemów własnej żony. W czasie kłótni Joanna wbija mu nóż prosto w serce. Od tej pory akcja nabiera tępa. Rozgrywa się na Podlasiu nad Bugiem przenosząc czytelnika w świat czarownej przyrody i szeptunek. Spektakularna ucieczka Joanny przed wymiarem sprawiedliwości, znajomymi męża oraz przed samą sobą wszystko jeszcze bardziej komplikuje. Czytelnik zaczyna się zastanawiać czy na pewno była to zbrodnia w afekcie... Według zapowiedzi wydawniczych czekamy na dalszą część tej powieści.

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: