Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18885432 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca zwww

Współpraca z

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpraca z

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Jodłowej

Barbara Gawryluk: "Czarna, Klifka i tajemnica z dna morza"

21-06-2016

20.06.2016 r. odbyło się ostatnie przedwakacyjne spotkanie DKK dla dzieci. Omawialiśmy książkę Barbary Gawryluk „Czarna, Klifka i tajemnica z dna morza”. Ivan – główny bohater – to zamknięty, zbuntowany nastolatek, który nie umie sobie poradzić w sytuacji w jakiej się znalazł. Rozwód rodziców, odejście i porzucenie przez ojca, który mu mówił „Jesteś dla mnie najważniejszy. Pamiętaj. Zawsze będziemy razem”. A teraz go zdradził. Nie może sobie również poradzić z „kolegami”, którzy cały czas się go czepiają i szydzą z niebo. Z jednym z nich wdaje się w bójkę a w konsekwencji karą jest pomoc w schronisku. Tam poznaje Czarną. A co dalej – przeczytajcie. Gorąco polecamy! Na zakończenie spotkania każdy klubowicz w nagrodę otrzymał książkę. Wszystkim bardzo dziękuję za zaangażowanie, wspólne spotkania i ciekawe dyskusje.

/ moderator Agnieszka Szewczyk

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: