Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18885439 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca zwww

Współpraca z

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpraca z

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Jodłowej

"Noc Biblioteki"

08-06-2016

Hasło II wydania krajowej akcji Noc Bibliotek brzmi „Wolno czytać”. Jest to impreza promująca czytelnictwo i bibliotekę jako miejsce, w którym warto bywać. Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa włączyło się po raz pierwszy w tą akcje. Impreza rozpoczęła się o godz. 19:30, w której uczestniczyła młodzież z gimnazjum ( w tym klubowicze Dyskusyjnego Klubu Książki). .W czasie warsztatów plastycznych, pod kierunkiem pana Marcina Bawca, powstały wspaniałe portrety znanych osób np. Tom Cruise, Muhammad Ali. Po zjedzeniu truskawkowego deseru rozpoczął się turniej „Kocham Cię Polsko”, w którym zwyciężyła drużyna z klasy II. Czytaliśmy również opowiadanie „Żółty berecik - Bajkoterapia, czyli bajki-pomagajki dla małych i dużych” i rozmawialiśmy jak w sposób świadomy korzystać z Internetu, jak zachować się wobec osób, które chcą z nami nawiązać kontakt w sieci. Młodzież samodzielnie przygotowała sobie słodką kolację – gofry z bitą śmietaną i nutellą. Następnym punktem programu był maraton filmowy. Dużym zainteresowaniem cieszył się film „Chłopiec w pasiastej piżamie”. Impreza zakończyła się wspólnym śniadaniem, po którym młodzież rozeszła się do swoich domów.

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: