Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18874099 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca zwww

Współpraca z

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpraca z

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Jodłowej

Noc Bibliotek

31-05-2016

W piątkową noc z dnia 20/21 maja 2016 r. Biblioteka w Jodłowej po raz kolejny włączyła się w akcję ”Noc Bibliotek”. Spotkanie zorganizowano dla młodych czytelników 10 - 13 letnich. Uczestniczyło w nim 14 dzieci należących do DKK oraz zaproszonych gości . "Noc Bibliotek" rozpoczęła się o godz. 19:00 i trwała do białego rana. Dzieci pojawiły się punktualnie, przynosząc ze sobą coś do spania i dobre humory. Biblioteka zaczęła tętnić życiem, gwarem i dobrą zabawą. Początek spotkania upłynął na integracji i omawianiu przygotowanego programu. Po części oficjalnej przyszedł czas na dobrą zabawę czyli turniej „Kocham Cię Polsko”, zajęcia kulinarne – sałatka owocowa, tosty, gry, zabawy oraz zajęcia plastyczne – malowanie na szkle. Następnie dzieci głośno czytały rozdział z książki „Bajkopterapia czyli bajki-pomagajki dla dużych i małych” i dzieliły się swoimi opiniami na temat inności. Po dyskusji nastąpił czas na wspólną kolację przygotowaną samodzielnie przez uczestników spotkania. Po kolacji rozpoczął się maraton filmowy i taneczny. Mniej wytrwali udali się na nocny spoczynek. Najwytrwalsi poszli spać o czwartej nad ranem. Akcja "Noc Bibliotek" zakończyła się o godz 8:00 wspólnym śniadaniem. Dobre humory towarzyszyły uczestnikom do białego rana. Uczestnicy spotkania bawili się wspaniale i wyrazili chęć uczestnictwa w kolejnych tego typu akcjach organizowanych przez Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Jodłowej.

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: