Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
19900956 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca zwww

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpraca z

Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną

 

 


Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną zrealizowano w 2020 r. ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

 

DKK w Jodłowej

Dorota Terakowska: "Tam ,gdzie spadaja anioły"

04-11-2016

Dnia 28 października odbyło się kolejne spotkanie DKK dla młodzieży, na którym zadaliśmy sobie pytanie - Czy w dzisiejszych czasach , gdzie dominuje magia komputerów i codziennej bieganiny jest jeszcze miejsce na wiarę w Anioły? Próbowaliśmy odpowiedzieć na to pytanie po przeczytaniu książki Doroty Terakowskiej zatytułowanej „Tam, gdzie spadają anioły”. To piękna powieść o życiu i śmierci, w której każdy odnajdzie coś wartościowego. Poznajemy Annę i Jana. Są oni małżeństwem. Zabiegani, zapracowani, jak to bywa we współczesnym świecie. Mężczyzna jest fanem komputera i wirtualnego życia, natomiast kobieta poświęca się całkowicie sztuce. Anna i Jan mają córkę, Ewę, której jednak nie poświęcają wystarczająco dużo czasu. Wszystko zmienia się, gdy wychodzi na jaw, że dziewczynka jest chora na raka. Rodzice wówczas zmuszeni są do odkrycia prawdziwego sensu i życiowych wartości. Pragną, by ich dziecko wyzdrowiało i było szczęśliwe. Równolegle toczy się inna historia, która ma ogromny wpływ na życie dziewczynki. Z nieba na ziemię spada anioł, Ave. Przegrał walkę ze złymi mocami i stracił swoje skrzydła oraz część sił. Każdego dnia jego nadprzyrodzone umiejętności słabną, równocześnie Ewa czuje się coraz gorzej. Ave postanawia zawalczyć o życie dziewczynki i sprawić, aby wyzdrowiała. Najpierw jednak musi odzyskać swoje skrzydła i zmierzyć się z Veą, który reprezentuje zło. Ostatecznie aniołowi udaje się to, osiąga zamierzony cel.

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: