Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
19900587 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca zwww

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpraca z

Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną

 

 


Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną zrealizowano w 2020 r. ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

 

DKK w Jodłowej

"Zoska Ryzykantka"

04-11-2016

Dnia 25 października 2016 r. odbyło się spotkanie DKK dla dzieci, na którym omawiana była książka „Zośka Ryzykantka”.

Zośka-główna bohaterka- pragnie znaleźć uznanie w oczach otoczenia. Uważa siebie za bardzo przeciętną osobę, zatem wymyśla wciąż nowe patenty na zmianę swojego zachowania. Dziewczyna postanawia udowodnić wszystkim, że niestraszne jej jest żadne wyzwanie: każde zadanie zaproponowane przez koleżanki i kolegów realizuje, choć są one dość bezmyślne i głupie. Przyjmowanie kolejnych wyzwań sprawia, że posuwa się coraz dalej, podejmuje się coraz bardziej niebezpiecznych zadań. W końcu nawet zgadza się na swego rodzaju kradzież. Książka „Zośka Ryzykantka” to dobra propozycja dla młodych czytelników - opowiada o ich problemach, podsuwa pewne sposoby poradzenia sobie w trudnej sytuacji, uczy odpowiedzialności.

 

moderator Agnieszka Szewczyk

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: