Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
19900768 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca zwww

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpraca z

Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną

 

 


Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną zrealizowano w 2020 r. ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

 

DKK w Jodłowej

Spotkanie z Wojciechem Widłakiem

13-10-2016

W dniu 11 października 2016 r. odbyło się spotkanie autorskie z Panem Wojciechem Widłakiem. Pan Wojciech to pisarz, tworzący książki dla dzieci, znany szczególnie dzięki serii o Panu Kuleczce (we współpracy z ilustratorką Elżbietą Wasiuczyńską). Na spotkanie z Panem Wojciechem przybyły klasy II ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Jodłowej, które na wcześniej zorganizowanych lekcjach bibliotecznych miały możliwość zapoznania się z twórczością pana Wojtka oraz klubowicze DKK dla dzieci. Po krótkim przedstawieniu się autor rozmawiał z dziećmi o pisaniu książek oraz o tym, jak bardzo potrzebna jest do tego wyobraźnia. Następnie przeczytał na głos fragment swojej książki o Panu Kuleczce, a troje spośród dzieci w trakcie czytania poruszało pacynkami przedstawiającymi Kaczkę Katastrofę, Psa Pypcia i Muchę Bzyk-Bzyk. Spotkanie odbyło się w bardzo sympatycznej atmosferze. Dzieci wzbogaciły się o kilka nowych doświadczeń, nowe pozycje książkowe oraz autografy od pana Wojciecha Widłaka. Panu Wojtkowi pragniemy podziękować za wspaniałe spotkanie autorskie. Dzieciaki z kolei zachęcamy do czytania opowieści o Panu Kuleczce, Wesołym Ryjku oraz innych bohaterach stworzonych przez autora!

Spotkanie zostało zorganizowane w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki we współpracy z Instytutem Książki oraz Wojewódzką i Miejską Biblioteką Publiczną w Rzeszowie.

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: