Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
19970997 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca zwww

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpraca z

Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną

 

 


Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną zrealizowano w 2020 r. ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

Przeszłość w pamiątkach ukryta

Academica - Cyfrowa Biblioteka Publikacji Naukowych

System informacji prawnej Legalis

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich

Zapytaj bibliotekarza

 

DKK w Jaśle

Nasze ulubione książki

19-12-2016

Nasze ulubione

12 grudnia 2016 r. w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle odbyło się ostatnie w tym roku spotkanie w ramach Fan Book Sobniów Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki. Tym razem młodzi czytelnicy postanowili zaprezentować swoje ulubione książki i książkowych bohaterów. Klubowiczki Patrycja i Kasia postanowiły zaprezentować swoje ulubione lektury i książkowych bohaterów, wśród których znalazły się m.in. „Harry Potter”, „Ania z Zielonego Wzgórza”, „Hobbit czyli tam i z powrotem” , „Mały Książe”. Nie zabrakło także wspominania książek M.Musierowicz czy A. Szklarskiego Najwięcej emocji wzbudziła wśród klubowiczek książka „Mały Książe” – najpiękniejsza opowieść o poszukiwaniu przyjaźni, akceptacji i miłości. Dodatkowym elementem, który wprowadził Kasie i Patrycje w przedświąteczny nastrój była atmosfera w jakiej przebiegło to spotkanie. Nie zabrakło prezentów od Świętego Mikołaja, słodkości i wesołej zabawy z wykorzystaniem świątecznych i mikołajkowych gadżetów. Na zakończenie spotkania klubowiczki, podsumowały, ze czytanie książek dostarcza im wielu niezapomnianych wrażeń i emocji , czasami śmiechu a czasami łez.

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: