Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18552436 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca zwww

Współpraca z

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpraca z

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Jarosławiu

Wojciech Jagielski: "Wszystkie wojny Lary"

30-11-2016

W dniu 25 listopada w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jarosławiu odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych.Podczas spotkania omawiano reportaż Wojciecha Jagielskiego pt. „Wszystkie wojny Lary”.

Wszystkie wojny Lary” to książka ukazująca dramatyczny obraz dwóch wojen: czeczeńskiej i „świętej wojny” w Syrii. Jagielski przedstawia historię Lary - matki, która stoczyła walkę z otaczającą ją rzeczywistością żeby uchronić synów przed nieszczęściem wojny. Europa miała być rajem dla jej synów, okazała się rozczarowaniem, który w konsekwencji zbliżył ich do radykalizmu i walki ze współczesnym światem. Dżihad zabiera Larze to co ma najcenniejsze - rodzinę. Historia Lary jest tragiczna, pełna bólu, cierpienia i miłości. Reportaż Jagielskiego jest bardzo aktualny, opisujący świat współczesnych konfliktów wojennych na tle teraźniejszych wydarzeń. Polecamy!

Moderator DKK Barbara Reń

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: