Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18505880 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca zwww

Współpraca z

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpraca z

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Jarosławiu

Anna Karpińska: "Chorwacka przystań"

31-10-2016

Podczas kolejnego spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych, w dniu 25 października w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jarosławiu omawiano książkę Anny Karpińskiej pt. „Chorwacka przystań”.

 

Jest to piękna powieść o bolesnych życiowych wyborach, niezrealizowanych planach, tęsknocie i trudnych miłościach. Główna bohaterka powieści - Anna wyjeżdża do Chorwacji jako korespondentka, relacjonować trwającą na Bałkanach wojnę. W Chorwacji poznaje kolegę po fachu – Blaża, fotoreportera lokalnej gazety. Między dziennikarzami wybucha namiętny romans. Anna musi podjąć trudną życiową decyzję o dalszym losie swojego małżeństwa. Postanawia pozostać w Polsce i poświęcić się rodzinie. Los sprawił, że po 20 latach córka Anny, Weronika stanie przed podobnym życiowym wyborem. Książka rewelacyjna, świetny język, ciekawe opisy przyrody i miejsc godnych zobaczenia. Wszystkim Klubowiczkom bardzo przypadła do gustu. Polecamy!

 

Moderator DKK Barbara Reń

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: