Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18528907 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca zwww

Współpraca z

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpraca z

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Jarosławiu

Katarzyna Enerlich: „Kiedyś przy Błękitnym Księżycu”

11-10-2016

W dniu 27 września 2016 roku w sali multimedialnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jarosławiu odbyło się pierwsze powakacyjne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dorosłych. Tematem dyskusji była książka Katarzyny Enerlich pt.„ Kiedyś przy Błękitnym Księżycu”.

Kiedyś przy Błękitnym Księżycu” to powieść dramatyczna, pełna emocji, poruszająca problem alkoholizmu w rodzinie. Główną bohaterką powieści jest Barbara, która wspomina i opisuje swoje traumatyczne dzieciństwo. Wychowywana bez miłości i opieki matki przez ojca alkoholika, ma pogmatwane życie. To piętno Dorosłych Dzieci Alkoholików, które ciągnie się za nią przez całe życie. Nieudane małżeństwo, liczne poronienia i związki bez przyszłości, sprawiają, że w końcu przed czterdziestką Basia zaczyna walczyć o swoje szczęście. Spełnia swoje marzenia: pisze książki, uprawia ogród, poznaje miłość swojego życia. Wyjeżdża na Mazury do starego domu rodzinnego, by tam poczuć się kobietą wolną, niezależną i szczęśliwą. „Kiedyś przy Błękitnym Księżycu" to piękna i mądra książka, która skłania do refleksji. Sprawia, że po jej przeczytaniu jeszcze długo pozostaje w naszej pamięci. Polecamy!

 

Moderator DKK Barbara Reń

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: