Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18887634 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca zwww

Współpraca z

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpraca z

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Iwierzycach

Grzegorz Kasdepke: "45 puknięć w głowę"

21-03-2016

27 lutego omawialiśmy książkę pt. „45 puknięć w głowę”. To kolejna wspaniała książka Grzegorza Kasdepke, który w sposób ciekawy, z dużą dawką humoru  wyjaśnia znaczenie pojęć i wyrażeń niezrozumiałych i trudnych. Książkę czyta się łatwo, napisana jest prostym językiem.  Rymowanki, kryminalne opowiadania wciągają czytelnika tak, że trudno się od niej oderwać. Uczestnikom dyskusji podobała się rozmowa autora z bohaterem. Stwierdziliśmy, że cechą, która charakteryzuje prawdziwego bohatera jest skromność. Podjęliśmy również temat „arogancji”, a szczególnie obrony przed takim zachowaniem. Na zakończenie uczestnicy spotkania, jednogłośnie stwierdzili, że warto czytać książki Grzegorza Kasdepke, gdyż działają na wyobraźnie i dają ukojenie w chwilach smutnych.

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: