Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
19947628 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca zwww

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpraca z

Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną

 

 


Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną zrealizowano w 2020 r. ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

Przeszłość w pamiątkach ukryta

Academica - Cyfrowa Biblioteka Publikacji Naukowych

System informacji prawnej Legalis

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich

Zapytaj bibliotekarza

 

DKK w Grodzisku

Diane Chamberlain: "Milcząca siostra"

22-11-2016

,Milcząca siostra” Diane Chamberlain to kolejna z pozycji książkowych, nad którą polemizował nasz DKK. Zapraszamy do przeczytania recenzji naszej klubowiczki.

Powieści Diane Chamberlain to dla wielu czytelników literacka uczta. Tak też jest z tytułem „Milcząca siostra”. Jest to pierwsza książka Diane Chamberlain jaką przeczytałam i jestem mile zaskoczona. Dobra wciągająca powieść obyczajowa, trochę kryminał, a przede wszystkim tajemnice rodzinne, które lubię czytać. Autorka opisuje losy młodej Riley MacPherson z zawodu psycholog i być może dlatego z racji swego zawodu świetnie poradziła sobie z odkrytą tragedią rodzinną. Przekonana, że siostra popełniła samobójstwo, mama zbyt szybko zmarła po tej tragedii, umiera też ojciec, pozostaje jej tylko brat, który po wojnie w Iraku żyje w swoim świecie. Porządkując dom oraz sprawy spadkowe odkrywa, że prawdopodobnie siostra żyje, a ojciec dla dobra całej rodziny upozorował samobójstwo własnej córki, a swoim kłamstwem poranił całą rodzinę. Gdy Riley odkrywa tą tajemnicę to już jest lawina kłamstw. Ta książka czytelnika pochłania, trzyma w napięciu i zadaje wiele pytań. Czy warto odkryć kim się jest i czym jest sprawiedliwość. Jak postąpi brat, który obarcza winą zaginioną siostrę o całe zło, które spadło na tą rodzinę, czy zawiadomi policję czy zrozumie, że czasem milczenie jest jedynym wyjściem dla ukojenia poranionych kobiet. Książka godna polecenia.

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: