Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
19971108 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca zwww

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpraca z

Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną

 

 


Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną zrealizowano w 2020 r. ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

Przeszłość w pamiątkach ukryta

Academica - Cyfrowa Biblioteka Publikacji Naukowych

System informacji prawnej Legalis

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich

Zapytaj bibliotekarza

 

DKK w Grodzisku

Spotkanie z Barbarą Kosmowską za nami

05-10-2016

23 września br. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Grodzisku Dolnym o godzinie 16.00 odbyło się spotkanie z pisarką Barbarą Kosmowską.

Przed spotkaniem jak zwykle przy takich okazjach towarzyszył nam stres i niepokój czy na pewno dopiszą czytelnicy. Nasze obawy były jednak zupełnie bezpodstawne. Już przed szesnastą sala była wypełniona czytelnikami i grupą seniorów, którzy przybyli aby poznać i posłuchać ulubionej autorki. Wśród przybyłych gości znalazła się też grupa dzieci. Już w pierwszych chwilach spotkania autorka nawiązała wspaniały kontakt z czytelnikami. Panowała przyjemna atmosfera. Pisarka urzekła zebranych fanów swoich książek uśmiechem, naturalnością i ogromnym poczuciem humoru. Z wielkim zainteresowaniem opowiadała o sobie i początkach swojej kariery literackiej, o kolejnych książkach i ich bohaterach. Chętnie odpowiadała na wszystkie pytania czytelników, a na zakończenie podpisywała swoje książki. Spotkanie zorganizowane zostało w ramach działającego przy bibliotece Dyskusyjnego Klubu Książki współfinansowanego przez Instytut Książki.

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: