Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18502911 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca zwww

Współpraca z

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpraca z

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Górze Motycznej

Ewa Nowak : "Dwie Marysie"

21-04-2016

„- Czego nie można zmienić, trzeba zaakceptować. Widzimy świat przez pryzmat własnych emocji. Zmień emocje, zmieni się rzeczywistość." /Ewy Nowak „Dwie Marysie”/ .

Na spotkaniu DKK, które odbyło się 22 marca 2016 r. tematem do dyskusji była książka Ewy Nowak „Dwie Marysie”. Tytuł może sugerować o siostrach bliźniaczkach jednak chodzi tu o dwoistość zachowań nastolatki. Można powiedzieć, że w jednym ciele mieszkają dwie osoby. Nigdy, bowiem nie wiadomo, jak Marysia zareaguje. Jest osobą o zmiennym charakterze i trudna we współżyciu z innymi osobami. Życie z takimi osobami to sztuka. Okazało się, że jedna z klubowiczek zna taką osobę podobną do Marysi Gwidosz i nie jest zbyt lubiana ze względu na zmienność nastrojów. Po burzliwej dyskusji na temat różnych charakterów umówiliśmy się na kolejne spotkanie, które odbędzie się 2 maja 2016r.

Tym razem tematem dyskusji będzie książka R.P. Evansa „Papierowe marzenia”.

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: