Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18503916 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca zwww

Współpraca z

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpraca z

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Górze Motycznej

Richard Paul Evans: "Papierowe marzenia"

08-05-2016

Moje dziecko, ty zawsze jesteś przy mnie i wszystko moje do ciebie należy. A trzeba się weselić i cieszyć z tego, że ten brat twój był umarły, a znów ożył, zaginął, a odnalazł się". /Łk 15,11-32/

Dnia 2 maja 2016 r. klubowiczki DKK w Górze Motycznej spotkały się, aby podjąć dyskusje na temat kolejnej książki. Tym razem na ostatnim spotkaniu ustaliły, że będzie to książka "Papierowe marzenia" Richarda Paula Evansa. Spotkanie rozpoczęło się od przeczytania przypowieści o „Synu Marnotrawnym”. Nie było to przypadkowe, ponieważ powieść jest adaptacją przypowieści o „Synu Marnotrawnym”, dostosowaną do warunków współczesnego świata. Książka jest ponadczasową opowieścią o bezwarunkowej miłości rodzicielskiej oraz o ogromnej sile przebaczania. Któż z nas nie zasługuje na drugą szanse? Jesteśmy tylko ludźmi czasem słabymi, którzy błądzą jak dzieci we mgle. Zachęcamy do przeczytania tej wspaniałej i pouczającej książki, z której można naprawdę wiele się nauczyć.

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: