Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18517308 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca zwww

Współpraca z

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpraca z

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Bukowcu

Alice Munro: „Zbyt wiele szczęścia”

03-11-2016

Obcowanie z literaturą wysoką,  20 kwietnia, bo przecież Alice Munro jest pisarką uhonorowaną literacką Nagrodą Nobla, dawało pewność, że zbiór opowiadań „Zbyt wiele szczęścia” spodoba się klubowiczom . Okazało się jednak, że nie tak do końca, po przeczytaniu lektury jedni mówili, że nie tego się spodziewali, że liczyli na więcej głębi w analizie poszczególnych postaci, drudzy zaś byli zachwyceni. Opowiadania Alice Munro to cząstki pewnej rzeczywistości. Bez wyraźnego początku i końca, przewracając stronę liczymy na dalszy ciąg, a tu koniec. Niektórym czytelnikom to przeszkadza, niektórych zachwyca i skłania do głębszej refleksji. Może to ma być jakaś gra autorki z czytelnikiem, może to jest jej zamierzony efekt?

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: